Digitální tisk

Tisk realizujeme na profesionálních strojích společnosti XEROX.
Jedná se o nejmodernější technologii, která se svojí kvalitou vyrovná ofsetu. Nemusíte dnes tisknout tisíce brožur na ofsetu, abyste se dostali ke kvalitnímu výstupu. Digitální tisk nabízí srovnatelnou kvalitu a mnohem větší flexibilitu. Přidanou hodnotou digitálního tisku je rychlost, flexibilita a v neposlední řadě personalizace tištěných dokumentů.

Možnosti digitálního tisku začínají u vizitek a pokračují přes pozvánky, letáky, brožury, postery, citylights a končí u potisku obálek.
Kombinace digitálního tisku s různými dokončovacími pracemi (řezání, laminování, bigování) jeho možnosti posouvá na úroveň ofsetového tisku.

Maloformátový tisk
Černobílý a barevný tisk je možné realizovat do formátu A3+ a do maximální gramáže 350 g. Tisknout je možné na papír, samolepky, transparentní fólie, zažehlovací fólie, atd.

Nejčastější aplikace:
- plakáty
- brožury
- letáky
- vizitky

Velkoformátový ecosolventní tisk
Nabízíme velkoformátový tisk pro interiérové i exterierové aplikace do šíře 1350 mm. Při venkovní aplikaci a použití správného media je životnost 2-3 roky (bez laminace). Nabízená media jsou papír, samolepka, fotopapír, plachta, okenní perforované fólie, média pro roll up systémy a další.

Nejčastější aplikace:
- postery
- samoleky
- roll upy
- bannery vč. kovových ok pro uchycení

Laserové gravírování
Gravírování provádíme pomocí CO2 laseru. Můžeme tak velmi rychle a kvalitně gravírovat do nasledujících materiálů: guma, dřevo, ABS plast, hliník, plexisklo, papír.

Nejčastější aplikace:
- razítka
- klíčenky
- jmenovky
- ukázkové šablony z papíru - před výrobou raznice
- jmenovky (plastové nebo hliníkové)
- reklamní stojánky (závěsné, podsvětlené)
- značení hliníkových propisek
- značení USBček

Řezaná grafika
K řezání využíváme kvalitní řezací plotr belgického výrobce Summa a značkové fólie Avery s 5-ti, 7-mi a 12-ti letou životností. Tento způsob značení je vhodný pro auta, interiérové příčky, pro výrobu cedulí, apod.

Nejčastější aplikace:
- značení aut
- bezpečnostní značení interiérových příček
- výroba reklamních cedulí a poutačů